سلطان وب

طراحی سایت ارزان

بازتاب گسترده پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی درباره آشنایی آنها با اسلام واقعی از طریق قرآن کریم و زندگی پیامبر اسلام(ص) وهمچنین انجام تبلیغات گسترده منفی علیه اسلام، بازتاب گسترده ای در رسانه های چین داشت.
رادیو بین المللی چین در پایگاه اطلاع رسانی خود در مطلبی با عنوان «نامه رهبر ایران به جوانان اروپا و آمریکای شمالی» نوشت: ‘رهبر معظم انقلاب ایران در پی حوادث فرانسه، از جوانان اروپا و آمریکای شمالی خواستند از طریق قرآن با زندگی پیامبر اسلام آشنا شوند.’

این رسانه با انتشار بخشی از نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، ادامه داد: ایشان همچنین از جوانان غربی بویژه جوانان فرانسه و آمریکای شمالی خواسته اند که اجازه ندهند حوادث پیش آمده آنان را در مرزهای ساختگی و ذهنی محصور کند.

رادیو بین المللی چین در ادامه نوشت: رهبر عالی ایران همچنین، دلیل مخاطب قرار دادن جوانان غربی را حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در نقاط مختلف دنیا و نیز دیدن حس حقیقت جویی در قلب های این جوانان عنوان کرده اند.

ایشان همچنین در نامه سرگشاده خود از جوانان غربی خواستند تا اسلام را براساس حوادث تروریستی اخیر که در کشور فرانسه رخ داده، داوری نکنند.

رادیو چین ادامه داد: رهبر عالی ایران خطاب به جوانان اروپا و آمریکا شمالی گفتند که دلیل خطاب قراردادن شما به این خاطر است که سیاستمداران و دولتمردان شما آگاهانه راه سیاست را از مسیر صداقت و درستی جدا کرده اند.

رهبر معظم ایران با اشاره به اینکه از دو دهه پیش به این سو، تلاش های زیادی صورت گرفته تا دین اسلام ترسناک نشان داده شود، از جوانان غربی خواستند تا براساس درک، بینش، فهم و آگاهی خود به این بزرگ بنگرند.

خبرگزاری شینهوا نیز در گزارشی با اشاره به پیام مشروح و سرگشاده رهبر انقلاب اسلامی ایران نوشت؛ ایشان با ارسال این نامه در واقع جوانان غربی را به مطالعه و شناخت واقعی اسلام دعوت کردند.

این رسانه نوشت: رهبر عالی ایران همچنین از این جوانان خواست، اجازه ندهند تروریست های دست پرورده غرب خود را به عنوان نمایندگان واقعی اسلام به آنان معرفی کنند.

Updated: خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ — ۶:۳۵ ق.ظ

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلطان وب © 2016

Frontier Theme