سلطان وب

طراحی سایت ارزان

شهادت امام جعفر صادق(ع) تسلیت باد

سلطان وب ،سالروز شهادت جانگداز ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، حضرت امام جعفر صادق(ع) را به تمامی مسلمانان و شیعیان جهان و هموطنان گرامی تسلیت عرض می کنیم.

ششمین شمع روشنگر و وصی پیغمبر(ص) که دوران ۳۴ ساله امامتش، فرصتی طلایی بود تا تشنه کامانِ معارفِ نابِ الهی از سرچشمه زلال وحی سیراب شوند. او که به حق برجسته ترین وارث گنجینه علوم نبوی بود و با منطق استوار و علم سرشارش نور امید را در دلهای خسته شیعیان روشن نمود.

حضرت امام جعفر صادق(ع) در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ گهربار اسلام، برای تبین جایگاه امامت، سال ها تبعید و اسارت را به جان خریدند و با بیان بلیغ و کلام فصیح خویش راه را بر توطئه دشمنان دین بسته و با تربیت شاگردانی شایسته، بقاء و استمرار دین مبین اسلام را تضمین کردند. به گونه ای که تا به امروز مراجع و علمای تربیت یافته در مکتب این امام همام نقش بسیار تعیین کننده ای در نشر و ترویج عقاید اسلامی بر عهده داشته و این فرهنگ پویا را حفظ کردند.

رفتار حکیمانه و صبوری آن حضرت نیز در برخورد با گروه های دگر اندیش نمونه ای بسیارسازنده و آموزنده از تاکید دین مبین اسلام بر کرامت انسانی و تکریم عقاید مختلف انسانها بود.

شهادت امام جعفر صادق(ع) تسلیت باد

ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت سالروز شهادت مظلومانه حضرت امام جعفر صادق(ع) به تمامی مسلمانان و شیعیان جهان،از خداوند منان توفیق قرارگرفتن در زمره پیروان راستین آن حضرت را مسئلت داریم. امید است مسمانان و شیعیان جهان بتوانند در پرتو وحدت و آگاهی برگرفته از تعالیم ارزشمند بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی، صادق آل محمد(ص) آینده ای نوید بخش را برای امت اسلامی رقم زده و همواره در مسیر حق و حقیقت حرکت کنند.

 

شهادت ششمین شمع روشنگر و وصی پیغمبر، تسلیت باد
جانم به فدای تو / ای یوسف پیغمبر

ای ذرّیه ی زهرا / آیات خوش کوثر

ای نور حقایق / بر هر دل عاشق

ای جلوه ی رحمت / یا حضرت صادق

 

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلطان وب © 2016

Frontier Theme